Instalacje alarmowe Wrocław

montaż i serwis instalacji alarmowych

Montaż, sprzedaż i serwis systemów alarmowych

Bezpieczeństwo jest Twoim priorytetem? Chcesz korzystać ze wszystkich możliwych sposobów, aby zapewnić je swoim bliskim, pracownikom, gościom i majątkowi? Instalacje alarmowe będą czuwać nad nim wtedy, kiedy jesteś zajęty czymś innym. Posiadanie alarmu jest dziś znacznie prostsze i łatwiejsze niż jeszcze kilka lat temu.

L

Najnowsze technologie

L

Konkurencyjne ceny

L

Krótkie terminy montażu instalacji

Jakie korzyści daje instalacja alarmowa?

Bezpieczeństwo

Sam widok syreny alarmowej odstrasza włamywaczy i złodziei – zniechęca ich do włamania, które wiąże się z większym ryzykiem ujęcia.

Wymogi prawa

Wiele firm zobligowanych jest do korzystania z instalacji alarmowych jako jednego z kilku zabezpieczeń danych osobowych i firmowych – np. biura rachunkowe itp.

Ubezpieczenia

Towarzystwa ubezpieczeniowe oferują korzystne zniżki dla klientów ubezpieczających nieruchomości, które są chronione instalacją alarmową.

Długotrwałe działanie

Instalacje alarmowe oparte o produkty renomowanych firm w branży są gwarancją jej poprawnego działania przez wiele lat. Korzystamy z najnowszych i sprawdzonych rozwiązań.

Nasza oferta instalacji alarmowych

Nasza specjalizacja to instalacje alarmowe na bazie sprzętu takich firm jak Satel, Bosch i Jablotron. Są to firmy, które od wielu lat zajmują się produkcją osprzętu dla instalacji alarmowych i uznawane są za najlepsze w tym segmencie. Tworząc na nich alarm dla Państwa nieruchomości, mamy pewność jego prawidłowego działania. W jakich miejscach wykonujemy instalacje alarmowe?

instalacje alarmowe w domu

Instalacje alarmowe w domach

Alarm w domu to nie fanaberia, ale odpowiedzialne podejście do spraw bezpieczeństwa. Prawidłowo wykonana instalacja alarmowa zniechęci włamywaczy lub złodziei do wtargnięcia do Twojego domu. A nawet jeśli taką próbę podejmą, alarm może ich spłoszyć lub pozwoli na ich ujęcie na gorącym uczynku. Dzięki alarmowi również domownicy mogą spać spokojniej.

alarm w biurze

Instalacje alarmowe w biurach

Czemu mają służyć alarmy w biurach? Oczywiście ochronie przed kradzieżą. Biura bardzo często są wybierane przez złodziei, z uwagi na wartościowy sprzęt komputerowy, jak także poufną zawartość dysków, na których mogą znajdować się informacje o klientach lub inne tajemnice handlowe, pożądane przez konkurencję. Instalacja alarmowa pozwala zapewnić im większe bezpieczeństwo.

serwis alarmów w sklepach

Instalacje alarmowe w sklepach

Wartościowe towary handlowe znajdujące się na półkach sklepowych oraz w ich magazynach mogą kusić do włamania i kradzieży. By minimalizować ewentualne straty, potrzebna jest instalacja alarmowa. Powinna ona być skonfigurowana w taki sposób, aby umożliwiać sprawne ujęcie włamywaczy przez agencję ochrony lub policję. Również pracownicy powinni mieć dostęp do tzw. cichego alarmu.

Na wszystkie usługi udzielamy gwarancji!

W przypadku tak ważnych instalacji jak alarmy nie ma miejsca na błędy. Jesteśmy tego świadomi, odpowiedzialnie podchodząc do każdego zlecenia. Chcemy aby nasze instalacje alarmowe służyły Państwu jak najdłużej, dając tak potrzebne poczucie bezpieczeństwa w każdej sytuacji. Między innymi z tego powodu wykonujemy je przy użyciu sprawdzonych urządzeń i osprzętu firm takich jak Satel, Bosch, Jablotron. Ich niezawodność w połączeniu z naszym doświadczeniem i umiejętnościami sprawia, że mogą być Państwo pewni maksymalnej niezawodności alarmu.