Monitoring Wrocław

Sprzedaż, montaż i serwis systemów monitoringu

Dbasz o bezpieczeństwo swojej firmy, pracowników, domu, rodziny lub innych miejsc i osób, które są pod Twoją opieką? Chcesz wiedzieć co się dzieje w tych miejscach także wtedy, kiedy fizycznie Cię w nich nie ma?

A może różnego rodzaju wymogi i przepisy obligują Cię do tego, by zapewnić w tych miejscach skuteczny monitoring wizyjny? Jeśli tak, chętnie pomożemy stworzyć taką skuteczną instalację.

N

Wysokiej jakości obraz

N

Wideodomofony

N

Kontrola dostępu

N

Sprzęt renomowanych firm

N

Atrakcyjne ceny

jbvision to profesjonalny monitoring
zakładamy i montujemy oraz serwisujemy monitoring

Czym się zajmujemy?

Od wielu lat projektujemy oraz realizujemy monitoring wizyjny u naszych klientów z miejscowości Wrocław i okolice. To co wyróżnia naszą pracę to przede wszystkim indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Rozumiemy że mogą mieć Państwo różne potrzeby, wymagania i budżet, dlatego zawsze staramy się zaoferować najkorzystniejsze rozwiązania dopasowane do konkretnego przypadku.

 

Nasza oferta monitoringu

Montaż kamer w domach

Domy jednorodzinne bardzo często padają ofiarami włamywaczy i złodziei. Sam fakt włamania do domu, czyli naruszenia domowego miru, bardzo wpływa na psychikę domowników, odbierając im jakże ważne poczucie bezpieczeństwa. Fakt występowania kamer w domu znacznie to bezpieczeństwo zwiększa, a także działa prewencyjnie, zniechęcając do próby włamania. Występowanie kamer w domu ma także wiele innych, przydatnych zastosowań, jak np. zdalna kontrola tego, co dzieje się w domu pod naszą nieobecność, np. w trakcie urlopu.

Montaż kamer przemysłowych

Kamery przemysłowe to specjalny rodzaj kamer, przeznaczonych do pracy w trudnych warunkach – tak na zewnątrz, jak i wewnątrz np. hal produkcyjnych, magazynów, sklepów itp. Kamery przemysłowe pozwalają sprawować nadzór na wybranym miejscem i eliminować różnego rodzaju niepożądane sytuacje – kradzieże, dewastacje, sabotaż itp. Kamery przemysłowe mogą posiadać dodatkowe funkcje, jak tryb pracy nocnej, łączność bezprzewodowa czy dostęp zdalny, umożliwiający podgląd na żywo przez internet.

Montaż kamer w biurach

Czy w biurach potrzebne są kamery? Jak najbardziej tak. Między innymi dla zapewnienia bezpieczeństwa danym cyfrowym, zapisanym na dyskach komputerów i serwerów. Obecność kamer działa również na samych pracowników, ograniczając ilość sytuacji, których pracodawca by sobie nie życzył. Kamery w biurze zapewniają jednocześnie bezpieczeństwo osobom przebywającym w nich, jak także mogą służyć do zdalnej komunikacji z pracownikami, pomagać w ocenie ich pracy oraz wprowadzać niezbędne zmiany w funkcjonowaniu firmy.

Montaż kamer w sklepach

Dla większości osób oczywistym wydaje się fakt, że w sklepach powinny znajdować się kamery. Nie tylko pozwalają udaremnić kradzieże, ale również są niezbędne w celu ujęcia ich sprawców. Dla zapewnienia pełnego monitoringu sklepu potrzebnych może być od kilku do nawet kilkudziesięciu kamer – zależnie od powierzchni obiektu i jego wyposażenia. Nasi doradcy przygotują najlepszą ofertę na wykonanie monitoringu wizyjnego w Państwa sklepie, pamiętając o wszystkich zasadach bezpieczeństwa.

Montaż kamer w halach przemysłowych

Dlaczego w halach przemysłowych potrzebny jest monitoring? Ze względu na zapewnienie bezpieczeństwa produkcji, kontrolę bezpieczeństwa, analizowanie jakości pracy pracowników i wiele innych powodów. Każdy z nich ma na celu ochronę interesów pracodawcy. Kamery przemysłowe w wielu przypadkach pomogły odnaleźć winnych różnego rodzaju błędom produkcyjnym, kradzieżom towarów czy awarii maszyn. Kamery przemysłowe przystosowane są do pracy w najtrudniejszych warunkach, w tym dużej wilgotności.

Korzystamy z produktów sprawdzonych firm

Instalacje monitoringu wizyjnego we Wrocławiu tworzymy na bazie nowoczesnego i niezawodnego sprzętu takich firm jak Dahua Hikvision, BCS, Netgear i wiele innych. Są to sprawdzenie i cenienie na całym świecie dostawcy urządzeń cctv, mający olbrzymie doświadczenie w doskonaleniu tej technologii. Monitoring wizyjny, który powstanie na bazie tych urządzeń gwarantuje wieloletnią niezawodność i maksymalną przydatność w codziennym użytkowaniu. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

Pomożemy Ci dobrać idealne rozwiązania

Nie martw się doborem odpowiednich systemów dopasowanych do Twoich wymagań. Pozwól nam zapewnić wsparcie, na które zasługujesz.